Дахові вікна SKYLIGHT

Дахові вікна SKYLIGHT

Заснована в 2000 році компанія Dobroplast (www.dobroplast.pl) вже зайняла міцну позицію на ринку виробництва профілів, вікон, дверей, підвіконь ПВХ. Тому в 2004 році власники Рената i Павел Качинські вирішили розширити свій асортимент - виготовляти мансардні вікна із ПВХ. Після трьох років інноваційних робіт на початку 2008 року вже на новозбудованому виробничому підприємстві було виготовлено сучасне дахове поворотно-відкидне вікно, яке отримало назву Skylight Premium. Конструкція нового виробу базується на власній концепції профільної системи ПВХ Avantgarde 5000, а також оригінальною фурнітурою, що є запатентованою і підтверджено Європейською Системою Якості.

В даний час, завод з виробництва дахових вікон Dabroplast виготовляє продукцію на сучасному обладнані провідних фірм. Відділ обробки PVC представлені обладнанням фірм Hollinger і Rotox, обробка зовнішніх накладок виконується на універсальному лазерному верстаті Amada, а також іншому необхідному обладнанні власного виробництва.

Відділ Контролю якості та Конструктивний відділ постійно контролює параметри відповідності та якості продукції, вироби пройшли випробування в Пражському інституті CSI. Також ведуться роботи по розробці вікна з поворотним механізмом.

Dobroplast реалізує власну продукцію через своїх партнерів на всій території Польщі, а також у Чехії , Англії, Італії, Україні та Литві.