Двері, приховані за… можливостями!

   Видимі чи невидимі, на висоту приміщення чи ні, зі скла, дерева, МДФ, чи з чогось іншого? Вибір дверей за вами, а компанія «Євродек»  допоможе більше дізнатись про цікаві дверні новинки.

   Сучасні дизайнерські ідеї просто вражають своєю неординарністю, тому виробники зобов’язані розвиватися, аби втілити їх у дійсність.

   Якщо раніше розміри дверного полотна обмежувалися можливостями фабричних верстатів, властивістю матеріалів, то зараз  виготовляють двері висотою 3 м і більше. Високі міжкімнатні двері –  самобутня  деталь  інтер'єру, яка привертає  увагу, додає кімнаті простору. Незвичайний зовнішній вигляд дверей до стелі передбачає  особливу конструкцію, коробка якої здебільшого виготовляється із алюмінію.  Для житлових приміщень часто використовуються розсувні системи. Вони не тільки стильно виглядають, але й досить компактні. Сучасні двері не деформуються, витривалі до вологості у приміщені, зберігають цілісність протягом усього терміну експлуатації.

   З новинок компанія "Євродек" може запропонувати суцільноскляні двері та двері-невидимки. Суцільняні двері виглядають особливо стильно й елегантно. Вони використовуються в інтер'єрі не тільки житлових приміщень, але і в офісах, готелях, ресторанах та інших публічних  місцях. Такі   конструкції  з суцільного скла повинні бути максимально міцними тому для їх виготовлення використовується гартоване скло товщиною 8 - 12 мм.

   Двері-невидимки

   Ідея зробити міжкімнатні двері під шпалери або під стіни, щоб в інтер'єрі  їх  практично не було  видно, виникла  в Італії. Основа такої технології - прихована коробка, яка встановлюється до моменту остаточної обробки стін,  що дозволяє поставити двері без лиштви, всі виниклі при цьому  щілини шпаклюються, закриваються  гіпсокартоном, а потім декоруються в колір стін. Звичайно це істотно подовжує процес монтажу дверей, але мета виправдовує засоби.

   Непомітність  дверних полотен досягається  шляхом  їхнього декорування в колір, фактуру і малюнок стіни в процесі роботи зі стіною. Для таких цілей на  двері наноситься спеціальна ґрунтовка, яка дозволяє розмальовувати полотно, фарбувати  чи клеїти на них обої. Або ж двері декоруються іншим матеріалом  під потрібне забарвлення (шпоном, ДСП, МДФ).

   Невидимі двері і коробки називають Hide,  Stels,  Invisible,  Secret, Chameleon , вдалий синонім, який підкреслює непомітність дверей –  двері-невидимки.  По-італійськи основне гасло, яке  звучало  під час продажу таких дверей, було  "Trova porte", що означає "знайди двері".

   Для досягнення ще більшої невидимості дверей використовуються приховані петлі, які врізаються в торець дверного полотна і коробки так, що їх не видно з лицьових сторін. При виборі навісів-невидимок слід звернути увагу на те, що вони можуть бути лівими, правими, а також універсальними. Останні – вигідний варіант, оскільки така фурнітура може встановлюватися на будь-яку сторону дверної коробки. фурнітура прихованого типу відрізняється і дизайнерським оформленням.  Ну і звичайно, для більшої невидимості конструкцій, можна встановлювати ручки  прихованого типу, які не видадуть ваші секретні двері.

   Основними способами відкривання дверей стосовно стіни на якій двері робляться невидимі є зовнішнє відкривання (на себе) і внутрішньє відкривання (від себе). Якщо для зовнішнього відкривання ніяких істотних особливостей не існує - звичайне дверне полотно з відкриванням на 180 градусів, то для внутрішньо відкривання  необхідно  суттєво змінити конструкцію дверей і тип застосовуваної фурнітури. Приховані потаємні двері внутрішнього відкривання відчинити можна тільки на 90 градусів, тому що край стіни буде заважати їй зробити це повністю. Двері  із прихованим монтажем, які відчиняються  всередину роблять товстішими за звичайні. Це необхідно для компенсації тієї частини дверної рами, на якій розташована чверть з ущільнювачем, який закриває наскрізну щілину між коробкою і полотном. А можливості декорування таких дверей просто необмежені.

   Звичайно є ще багато варіантів і ми готові запропонувати їх вам. Тому не обмежуйте себе у креативі і знайте що завжди отримаєте підтримку від працівників компанії "Євродек".